Haberler   9919 Kristal Kanatlar’ın Başlangıcını Duyurdu!
05-08-2012

Resmi Server: 9919 Kristal Kanatlar’ın Başlangıcını Duyurdu!


9919 Game resmi olarak ilk sunucuyu yani Kristal Kanatlar – Beta Sunucusu’nu yayına açmış bulunmaktadır, nefes kesici bir atılım genel RPG konseptini değiştirmiş bulunmaktadır.

Kristal Kanatlar özenle tasarlanmış 2.5D MMORPG web tarayıcı oyunudur. Kristal Kanatlar size sadece sanal ve geniş bir dünya sunmaz, Kristal Kanatlar ayrıca büyüleyici ve detaylı bir hikayeye sahiptir. Oyuncular beş farklı meslekten istediklerini seçebilirler: Büyücü, Şövalye, Rahip, Okçu ve Katil. Seçtikleri karakter ile çeşitli bir çok binek hayvanını, silahı ve ürünü keşfedebilirler, daha da iyisi onlara sahip olabilirler. Oyuncular internet tarayıcılarını kullanarak oyuna kolayca başlayabilirler, ücretsizdir ve download gerektirmez!

Grafik olarak, Kristal Kanatlar karakter, teçhizat ve canavar bakımından anime türüne benzemektedir. Oyun içerisinde, herşey mükemmel görünmekte ve öğeler oyun çevresiyle iyi bir bütünleşme sağlamaktadır, özellikle ardı ardına gelen fantastik görevler ve oyuncu karakterleri oyunu bir bütün haline getirmektedir.

İlk kez giriş yapıldığında, hızlı seviye atlamak ve iyi ödüllere sahip olmak için oyuncular bazı getir götür işlerini yapmalıdır. Bazı temel diyalogları tamamladıktan sonra savaş alanlarını keşfedebilirsiniz. Oyun ile ilgili bütün aktiviteler oyun içerisinde listelenmektedir. Kristal Kanatlar ayrıca otomatik yol bulma sistemine sahiptir, NPC adına tıklayarak varış yerine ulaşabilirsiniz.

Beta Sunucusu’nun 7 Ağustos saat 12:00 itibariyle yayına başlaması beklenmektedir, ödül etkinlikleri boyunca birbirinden cömert hediyeler sahiplerini beklemektedir. Oyun tamamen ücretsizdir ve Faceebook üzerinden de giriş yapılabilmektedir bunun yanısıra daha fazla bilgi için 9919 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Zaman kimseyi beklemez, herhangi bir kimse için yaşadığınız bir anlık tereddüt ilk kanınızı kaybetmenize neden olabilir!

 

Lütfen Dikkat : Beta Sunucusu kapatıldıktan sonra, sunucu içerisinde yer alan oyuncu dosyaları tarafımızca silinecektir.